15FR150E-T
MFR.Part #
15FR150E-T
JLCPCB Part #
C6365534
Package
Plugin,D8.4xL23.8mm
Description
150mΩ 5W Current Sense Resistor ±1% ±50ppm/℃ Plugin,D8.4xL23.8mm Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS