MMV06F280RE
MFR.Part #
MMV06F280RE
JLCPCB Part #
C5675103
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 280Ω ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS