FC4L110R030DER
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
FC4L110R030DER
JLCPCB Part #
C4137870
Package
11050
Description
-55℃~+155℃ 30mΩ 5W ±0.5% ±50ppm/℃ 11050 Chip Resistor - Surface Mount ROHS