TWW15J10RE
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
TWW15J10RE
JLCPCB Part #
C3373516
Package
Plugin
Description
-55℃~+275℃ 10Ω 15W Wirewound Resistor ±400ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS