ERA-8KPB6653V
MFR.Part #
ERA-8KPB6653V
JLCPCB Part #
C5729874
Description
-55℃~+155℃ 250mW 665kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS