ML2801FE-R52
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
ML2801FE-R52
JLCPCB Part #
C19599995
Package
Plugin
Description
2.8kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ Plugin Through Hole Resistors ROHS