WHC4R0FET
MFR.Part #
WHC4R0FET
JLCPCB Part #
C3475803
Package
Plugin
Description
-55℃~+150℃ 2W 4Ω Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS