SM102032004FE
MFR.Part #
SM102032004FE
JLCPCB Part #
C2614300
Description
-55℃~+110℃ 1W 2MΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS