MEV04V470RFE
MFR.Part #
MEV04V470RFE
JLCPCB Part #
C6300490
Description
-55℃~+155℃ 400mW 470Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0204 Chip Resistor - Surface Mount ROHS