MEV04V4R70FE
MFR.Part #
MEV04V4R70FE
JLCPCB Part #
C6224866
Description
-55℃~+155℃ 4.7Ω 400mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0204 Chip Resistor - Surface Mount ROHS