MOX-F-028404FE
MFR.Part #
MOX-F-028404FE
JLCPCB Part #
C3559511
Description
-55℃~+180℃ 25W 8.4MΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D19.6xL76.2mm Through Hole Resistors ROHS