MC102823006FE
MFR.Part #
MC102823006FE
JLCPCB Part #
C4325440
Package
SMD,13.7x6.4mm
Description
-55℃~+180℃ 1.5W 300MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ SMD,13.7x6.4mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS