MC102821002F
MFR.Part #
MC102821002F
JLCPCB Part #
C6224087
Package
SMD,13.7x6.4mm
Description
-55℃~+180℃ 1.5W 10kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ SMD,13.7x6.4mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS