MC102821006DE
MFR.Part #
MC102821006DE
JLCPCB Part #
C4172299
Package
SMD,12.7x6.4mm
Description
-55℃~+180℃ 1.5W 100MΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ SMD,12.7x6.4mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS