MC102525003JE
MFR.Part #
MC102525003JE
JLCPCB Part #
C6903313
Package
SMD,13.7x6.4mm
Description
-55℃~+180℃ 1.5W 500kΩ Thick Film Resistor ±5% ±50ppm/℃ SMD,13.7x6.4mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS