MC102522504JE
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
MC102522504JE
JLCPCB Part #
C3956822
Package
SMD,12.7x6.4mm
Description
-55℃~+180℃ 1.5W 2.5MΩ Thick Film Resistor ±5% ±50ppm/℃ SMD,12.7x6.4mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS