SM102032505JE
MFR.Part #
SM102032505JE
JLCPCB Part #
C2647650
Description
-55℃~+110℃ 1W 25MΩ Thick Film Resistor ±5% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS