MC102522505JE
MFR.Part #
MC102522505JE
JLCPCB Part #
C4324744
Package
SMD,13.7x6.4mm
Description
-55℃~+180℃ 1.5W 25MΩ Thick Film Resistor ±5% ±50ppm/℃ SMD,13.7x6.4mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS