MC102827501JE
MFR.Part #
MC102827501JE
JLCPCB Part #
C4002787
Package
SMD,12.7x6.4mm
Description
-55℃~+180℃ 1.5W 7.5kΩ Thick Film Resistor ±5% ±50ppm/℃ SMD,12.7x6.4mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS