FCSL64R030DER
MFR.Part #
FCSL64R030DER
JLCPCB Part #
C4330666
Package
1225
Description
-55℃~+155℃ 2W 30mΩ ±0.5% ±50ppm/℃ 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS