FCSL64R020DER
MFR.Part #
FCSL64R020DER
JLCPCB Part #
C4248292
Package
1225
Description
-55℃~+155℃ 20mΩ 2W ±0.5% ±50ppm/℃ 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS