FC4L64R030DER
MFR.Part #
FC4L64R030DER
JLCPCB Part #
C3989889
Package
SMD,6.3x3.1mm
Description
-55℃~+155℃ 2W 30mΩ ±0.5% ±50ppm/℃ SMD,6.3x3.1mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS