MJ8251FE-R52
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
MJ8251FE-R52
JLCPCB Part #
C19410910
Package
Plugin
Description
125mW 8.25kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS