FCSL64R025DER
MFR.Part #
FCSL64R025DER
JLCPCB Part #
C4333910
Package
1225
Description
-55℃~+155℃ 25mΩ 2W ±0.5% ±50ppm/℃ 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS