SM404023011FE
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
SM404023011FE
JLCPCB Part #
C20107524
Package
Plugin
Description
-55℃~+180℃ 3.01kΩ 5W Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ Plugin Through Hole Resistors ROHS