FCSL32R050FER
MFR.Part #
FCSL32R050FER
JLCPCB Part #
C4027829
Package
3216
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 50mΩ ±1% ±50ppm/℃ 3216 Chip Resistor - Surface Mount ROHS