SM102031003F
MFR.Part #
SM102031003F
JLCPCB Part #
C3414093
Description
-55℃~+110℃ 100kΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS