B12J1K5E
MFR.Part #
B12J1K5E
JLCPCB Part #
C2642136
Package
Plugin,D7.9xL44.4mm
Description
1.5kΩ 12W Wirewound Resistor ±260ppm/℃ ±5% 插件,D7.9xL44.4mm Through Hole Resistors ROHS