20J1K75E
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
20J1K75E
JLCPCB Part #
C2647225
Package
Plugin,D10xL47.2mm
Description
1.75kΩ 10W Wirewound Resistor ±30ppm/℃ ±5% 插件,D10xL47.2mm Through Hole Resistors ROHS