B12J1R5E
MFR.Part #
B12J1R5E
JLCPCB Part #
C3430577
Package
Plugin,D7.9xL44.5mm
Description
1.5Ω 12W Wirewound Resistor ±400ppm/℃ ±5% Plugin,D7.9xL44.5mm Through Hole Resistors ROHS