TX08F103F3435ER
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
TX08F103F3435ER
JLCPCB Part #
C3154393
Package
0805
Description
-40℃~+125℃ 0.55mm 1.25mm 1.3mW/℃ 10kΩ 130mW 2.5s 2mm 3435K ±1% ±1% 0805 NTC Thermistors ROHS