825F1K5E
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
825F1K5E
JLCPCB Part #
C2619611
Package
Plugin
Description
1.5kΩ 25W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS