TUW7J10RE
MFR.Part #
TUW7J10RE
JLCPCB Part #
C2646658
Package
Plugin,35x10mm
Description
10Ω 7W Wirewound Resistor ±400ppm/℃ ±5% 插件,35x10mm Through Hole Resistors ROHS