TFSSA10K0FE
MFR.Part #
TFSSA10K0FE
JLCPCB Part #
C6284733
Package
SMD,9x5.5mm
Description
-40℃~+155℃ 10kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ SMD,9x5.5mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS