HSA501K2J
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
HSA501K2J
JLCPCB Part #
C1566934
Package
Plugin
Description
1.2kΩ 50W Wirewound Resistor ±30ppm/℃ ±5% 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS