20J17K5E
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
20J17K5E
JLCPCB Part #
C3403754
Package
Plugin,D10xL47.2mm
Description
10W 17.5kΩ Wirewound Resistor ±30ppm/℃ ±5% 插件,D10xL47.2mm Through Hole Resistors ROHS