TEH100M7R50FE
MFR.Part #
TEH100M7R50FE
JLCPCB Part #
C2641795
Description
100W 7.5Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ TO-247-2 Through Hole Resistors ROHS