13FPR040E
MFR.Part #
13FPR040E
JLCPCB Part #
C3203191
Package
Plugin
Description
3W 40mΩ Current Sense Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS