13FPR090E
MFR.Part #
13FPR090E
JLCPCB Part #
C3203633
Description
3W 90mΩ Current Sense Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D5.1xL15.9mm Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS