TA205PA1K20J
MFR.Part #
TA205PA1K20J
JLCPCB Part #
C2648618
Description
-55℃~+180℃ 1.2kΩ 5W Thick Film Resistor ±5% ±50ppm/℃ Power-Chip Through Hole Resistors ROHS