13FPR030E
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
13FPR030E
JLCPCB Part #
C3203010
Package
Plugin,D5.1xL15.9mm
Description
30mΩ 3W Current Sense Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D5.1xL15.9mm Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS