MOX-5-134005F
MFR.Part #
MOX-5-134005F
JLCPCB Part #
C3387074
Package
Plugin,D8.8xL130.6mm
Description
-55℃~+210℃ 40MΩ 6W Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D8.8xL130.6mm Through Hole Resistors ROHS