TP810PW4K70JE
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
TP810PW4K70JE
JLCPCB Part #
C2648408
Package
Plugin
Description
10W 4.7kΩ Thick Film Resistor ±5% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS