UMT1A220MDD1TP
MFR.Part #
UMT1A220MDD1TP
JLCPCB Part #
C1580352
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 10V 2.5mm 22uF 40.5mA@10kHz 5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS