UWZ1V4R7MCL1GB
MFR.Part #
UWZ1V4R7MCL1GB
JLCPCB Part #
C2164661
Package
SMD,D4xL5.4mm
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 15mA@120Hz 35V 4.7uF 4mm 5.4mm ±20% SMD,D4xL5.4mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS