UHV1E151MED
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UHV1E151MED
JLCPCB Part #
C445380
Package
Plugin,D6.3xL11mm
Description
-40℃~+105℃ 11mm 150uF 25V 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS