UPM2A100MED1TD
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UPM2A100MED1TD
JLCPCB Part #
C1580893
Package
Plugin,D6.3xL11mm
Description
-55℃~+105℃ 100V 104mA@10kHz 10uF 11mm 2.5mm 2000hrs@105℃ 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS