UVZ2D331MRD
MFR.Part #
UVZ2D331MRD
JLCPCB Part #
C1590625
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 10mm 200V 20mm 330uF 705mA@120Hz ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS