UMA0G470MDD1TP
MFR.Part #
UMA0G470MDD1TP
JLCPCB Part #
C1580447
Description
-40℃~+85℃ 1.5mm 2000hrs@85℃ 33mA@120Hz 47uF 4V 4mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS