UVR1V682MRD6
MFR.Part #
UVR1V682MRD6
JLCPCB Part #
C1580122
Package
Plugin,D25xL30mm
Description
-40℃~+85℃ 12.5mm 2000hrs@85℃ 25mm 3.335A@10kHz 30mm 35V 6800uF ±20% 插件,D25xL30mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS